Houpací sítěOblíbeným doplňkem zahrady jsou houpací sítě. Jednoduše řešené lehátko můžete dokonale uzpůsobit výškou zavěšením, při relaxaci můžete polohovat sklon opěrky zad i její šířku. Splétaná oka vytvoří dostatečně pevný základ a dovolí komfortně rozložit celou váhu těla. Oka nepůsobí otlaky, nechávají volně cirkulovat vzduch, který v horkém počasí příjemně ochlazuje.

Houpací sítě můžete využít pro sezení několika osob i jako samostatné lůžko. Houpací sítě jsou oblíbené i při řešení interiéru, zejména v dětském pokoji nabízí možnost oživit prostor a dodat dětem atraktivní zábavu.

Nabízíme houpací sítě ve standardním provedení. Použité materiály garantují vysokou pevnost a odolnost. Sítě si zachovávají vysokou nosnost i při dlouhodobém vystavení přímému UV záření, změnám teplot nebo dešti. Jednoduchým úvazem upevníte houpačku mezi dva stromy, využít můžete i dostatečné pevné skoby ve stěnách. Houpačka nevyžaduje údržbu, je možné ji zavěsit ve venkovním prostředí po celou sezonu. Svou konstrukcí nezatíží opěrné body, v případě potřeby ji jednoduše uklidíte.

Využijte jedinečnou příležitost a vybavte vaši zahradu oblíbenou sítí. V létě si zamilujete jemné pohupování pro příjemnou relaxaci u knížky. Dětem nabídnete skvělou zábavu.